Про це пишуть Коментарі.

Фізичну розправу над відомою в Дніпрі активісткою і правозахисницею Наталією Єшонкуловою могли замовити глава міста Борис Філатов і його бізнес-партнер Геннадій Корбан. Таку думку висловив голова ГО "Рух за громадську справедливість" Геннадій Бутенко.

Зазначимо, що інформація про побиття Ешонкулової з'явилася в мережі від самої активістки 15 Липня. Жінка зазначила, що на неї напали двоє невідомих. У правозахисниці діагностовано струс мозку, зламаний ніс і вибито кілька зубів. Також вона отримала безліч порізів обличчя.

На думку Геннадія Бутенка, таку фізичну розправу над Наталією Ешонкуловою могли замовити люди, нібито пов'язані з мером Дніпра Борисом Філатовим. Представник "руху за громадську справедливість" вважає, що це, ймовірно, було зроблено, щоб терміново перекинути увагу дніпрян від проблем, які реально існують в місті.

"Муніципали Філатова ("Муніципальна варта" — ред.) побили журналістів двох каналів, дівчина в центрі міста провалилася в яму з водою і дивом не потонула, кожен день по 5-10 провалів грунту по всьому місту. Розуміючи ситуацію, їм потрібно було терміново перекинути увагу жителів міста на іншу ситуацію і тут побили Наташу Ешонкулову", - стверджує Бутенко.

Популярні новини зараз

ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ

Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара

Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК

Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців

Показати ще

Також він звернув увагу на те, як швидко медіа, орієнтовані на місцеву владу Дніпра, підхопили і розкрутили тему побиття активістки.

"Відразу включилися всі куплені Корбаном і Філатовим ЗМІ, фількіни боти почали масово коментувати під постом Ешонкулової, роблячи у всьому винуватим Петровського, який взагалі не знає, хто така Ешонкулова. Сакральна жертва...",- додає Геннадій Бутенко.

Представник громадської організації поки чекає реакції поліції на побиття активістки. Також Бутенко сподівається на здійснення правосуддя щодо дій міського голови Дніпра Бориса Філатова і бізнесмена Геннадія Корбана.