Рік у рік українці двічі за 365 днів крутять стрілки годинників то вперед, то назад. І, звичайно ж, рік у рік у нашій країні обговорюється скасування переведення часу.

І вже начебто і прийняли скасування і люди починали видихати, як наставав день "ікс" і всі бігли до свого годинника. Чи буде у 2023 році "відкат" стрілок назад, переведення на зимовий час? Про це розповімо далі.

Переведення годин, скріншот: Youtube

В Україні традиційно годинник на зимовий час переводить в останню неділю жовтня і цього року це не зміниться. Тобто в 2023 році це потрібно зробити в ніч на 29 жовтня. О 4:00 ранку стрілки годинника переводяться на одну годину тому. А все тому, що взимку світає пізніше, а сутінки настають раніше, ніж у літній період.

Які країни переводять час у 2023 році

Переведення годинників у 2023 році відбувається: у країнах ЄС, Ізраїлі, Ірані, Австралії, Мексиці, Великобританії, США, Канаді.

Популярні новини зараз

Стає дорожча за золото: в Україні збираються підняти тарифи на воду аж у два рази

З 1 по 5 грудня: "Газмережі" терміново попередили споживачів

Грудневі надбавки: хто із пенсіонерів отримає приємний бонус до пенсії

19-річна дівчина "знайшла" дитину в лісі, але деталі події забирають дар мови

Показати ще

У сучасному світі залишилося мало годин, які б не змінювали час автоматично.

В електронні пристрої виробники встановлюють таке переведення часу за замовчуванням, і прилади його автоматично переводять.

Однак, якщо ви маєте механічний годинник, який не підключений до інтернету, налаштовувати новий час потрібно власноруч.

Переведення годинника, кадр з відео

Звичайно, важливим є і процес підготовки організму до цього дня. І доки у всіх нас є майже місяць, пропонуємо розпочати цю підготовку вже зараз.

Намагайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі. Якщо є можливість – займіться спортом. За два тижні до переходу на зимовий час почніть лягати спати трохи раніше. Таким чином, ви поступово підготуєте організм до нового ритму.

Схуднення, тренування. Фото: Знай.ua

Також краще дотримуватися правильного харчування, бажано виключити алкоголь, шкідливу їжу та вживати вітаміни. Літнім людям варто проконсультуватися у лікаря, щоб дізнатися, які вітамінні комплекси їм потрібні саме зараз.

Нагадаємо про перехід на зимовий час 2023 року: в яку дату українцям потрібно перевести годинник.

Раніше ми повідомляли, що коронавірус знову атакуватиме Україну: коли чекатиме найбільшої активності.