Житлова субсидія потрібна, щоб полегшити оплату платіжок для деяких громадян. Але виплату можуть припинити в будь-який момент.
Для українців, які отримують субсидію є ряд правил, за порушення яких громадянам припиняють виплату. В яких випадках це можливо, розповіли в "Телеграф".
Випадки, коли позбавляють субсидій:
1) Якщо громадянин змінив адресу, то виплату субсидії припинять. Адже розмір допомоги розраховується для конкретного домогосподарства, а не людини.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
2) у випадку смерті одержувача виплати
3) якщо споживач вказав неправильні доходи
4) покупка на суму понад 50 тисяч гривень. Це може бути придбання земельної ділянки, квартири, транспортного засобу, тощо.
Окрім цього, причиною припинення виплати може стати заборгованість за комуналку. Зараз така сума боргу становить 680 гривень, яку накопичили мінімум за три місяці. Однак поновити субсидію в такому випадку досить просто. Достатньо погасити всю заборгованість та надати документи підтвердження.
Для нових отримувачів субсидій також існують конкретні вимоги. На призначення допомоги можуть не розраховувати родини, де є повнолітній член родини, який ніде не навчається та не працює, є борги зі сплати аліментів, велика площа житла, майновий стан родини - депозит на суму понад 100 тисяч гривень або новеньке авто.
Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, доведеться заплатити значно більше: комунальні рахунки у лютому збільшаться
Раніше портал Знай інформував, доходи враховувати не будуть: хто з українців може отримати субсидію з будь-якими статками
Також наш портал повідомляв, пенсія, субсидія, допомога: на які пільги можуть розраховувати українці