Обмін валюти – процес, у якому кожен із нас стикається з можливістю раптової зміни рішення. Буває, що купюра в руках не та, а виникають і ситуації, коли вигідна угода раптово втрачає свій привабливий вигляд.
Але в метушні та стресі подібних моментів не завжди буває ясно, чи можна повернути гроші і як це зробити.
Національний банк України поділився інформацією, яка може стати у нагоді кожному, хто стикався з подібними питаннями. Виявляється, у вас є 15 хвилин, щоб переглянути своє рішення після валютної операції.
Так що якщо виявили, що ваші плани змінилися в останній момент, можна повернути всі сплачені кошти без втрати курсової різниці.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Цікаво, що в процесі повернення коштів можна зіткнутися з обмеженнями щодо прийняття платіжних купюр. Банки та обмінники зобов'язані приймати всі платіжні купюри, проте є свої особливості. Наприклад, американські долари, випущені після 1914 року, не ухвалюються деякими установами.
Якщо раптом ви обміняли валюту, а потім відчули жаль, не поспішайте засмучуватися. Ви маєте право повернути кошти, пройшовши через невеликі формальності. Важливо також знати, що правила повернення діють не лише в Україні, а й за її межами, якщо ви обміняли валюту в іншій країні.
Так що пам'ятайте про свої права, стежте за часом і впевнено обмінюйте валюту, знаючи, що у разі потреби у вас є шанс переглянути своє рішення без зайвих складнощів та втрат.
Нагадаємо, що буде з курсом долара до весни: прогноз економіста
Раніше ми писали про те, що українці під прицілом банків: які суми переказів викликають підозру
Крім того, Знай.ua повідомляв про збої в банкоматах ПриватБанку: українці не можуть отримати готівку.