Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація від компанії "Нафтогаз". Споживачам побутового газу знову нагадали, що можна оплачувати рахунки за допомогою сервісів в інтернеті.
Справа в тому, що українці заявили, що делеко не у всіх є доступом до інтернету, а особливо у людей, які живуть у селах, за сотні кілометрів від Києва.
Про це стало відомо завдяки відповіді фахівців компанії "Нафтогаз" на запитання одного зі своїх клієнтів у соціальній мережі Facebook.
Одна з українок звернулася з питанням такого плану: "Ви хоч раз виїжджали в села? Ні не під Києвом, а так за сотні кілометрів від нього. У багатьох немає інтернету і навряд чи скоро буде. І ви хоч тисячу сервісів вигадуйте, але вони будуть марними. Тому й чекають паперові квитанції. І ваш прямий обов'язок надати їх вчасно, а не із затримками, тоді і оплата буде кращою. Та про що говорю і кому?".
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Фахівці компанії "Нафтогаз" вирішили відповісти на дане звернення українки, і заявили, що паперові рахунки вони відправляють "Укрпоштою" після 20-х чисел кожного місяця за минулий період.
Також важливо розповісти, що не завжди варто чекати на друковані платіжки, можна оплачувати рахунки через інтернет! У "Нафтогазі" подбали про те, щоб сервіси були зручними та доступними.
Заощаджуйте свій час і користуйтесь діджитал-продуктами компанії:
- особистий кабінет my.gas.ua
- сайт https://gas.ua
- чат-боти:
- Viber https://chats.viber.com/naftogazpostach
- Telegram https://t.me/GASUA_bot
Нагадаємо, у платіжках буде по 3 куби на людину: "Нафтогаз Тепло" терміново звернувся до споживачів.
Раніше повідомлялося, "Нафтогаз" запроваджує нові можливості для клієнтів: тепер все буде простіше.
Також, споживачі "Нафтогазу" шоковані: зникла одна важлива функція.