Українці можуть отримувати не лише субсидії, а й пільги. Для цієї категорії громадян існує спеціальний реєстр, де розміщена інформація про кожного одержувача.
Якщо про зміни отримувачам субсидій потрібно повідомляти до ПФУ, то як діяти пільговикам? На це питання відповіли у Пенсійному Фонді України.
У відомстві пояснили, що в такому випадку реєструватись у списку пільговиків не потрібно. Натомість внести зміни в персональну картку все ж доведеться.
За словами фахівців, всі дані осіб, які отримують пільги знаходяться у державному реєстрі – ЄГАРП. Органи Пенсійного Фонду ведуть облік пільговиків шляхом формування кожної персональної картки.
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Пільговик, протягом 30 днів після зміни прізвища має звернутись до Пенсійного Фонду України, щоб відредагувати дані. Такі вимоги вказані в пункті 8 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України).
Після оновлення даних в ПФУ, оновлена інформація автоматично підтягнеться до необхідного реєстру.
Пільги можуть бути пов’язані зі статусом Учасника бойових дій, ВПО, учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи та інше. Зокрема статус УБД дає ряд пільг на: медичне обслуговування, навчання, на оплату комунальних послуг у вигляді 75%.
Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, сотні гривень економії лише на одній платіжці: як платити за комуналку менше
Раніше наш портал інформував, в Україні "прискорюють" пільги: хто має шанс платити за комуналку на 25% менше
Також наш портал повідомляв, пільги на комунальні послуги: кому стане простіше отримати допомогу від держави