Коли людина або організація отримує гроші, які не потрібно віддавати назад, це називається безповоротною фінансовою допомогою. Якщо все зроблено правильно, такі кошти можуть мати податкові переваги.
Безповоротна фінансова допомога - це коли хтось дає гроші, які не потрібно повертати назад. Це може статися, наприклад, коли вам хтось дарує гроші або коли вам прощають борг, і ви його не маєте віддавати.
Є різні види такої допомоги, включно з даруванням, благодійністю, а також спеціальними виплатами для ваших особистих потреб. Це все вважається безповоротною допомогою, бо ви не повертаєте ці кошти тому, хто вам їх дав.
Безповоротна фінансова допомога — це коли вам дають гроші, іноземну валюту, акції або навіть товари, і ви не мусите їх повертати. Це як подарунок, який вам не треба віддавати назад.
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Таку фінансову допомогу можуть надавати як індивідуальні підприємці, так і юридичні особи на користь інших суб'єктів господарювання або приватних осіб, включно зі своїми працівниками чи сторонніми особами.
Щоб отримати безповоротну фінансову допомогу без проблем з податками, не забудьте:
Якщо фірма укладає угоду з приватною особою, то це потрібно зробити письмово. Коли приватні особи передають одна одній гроші понад 850 грн, це має підтверджуватися у нотаріуса, але не в благодійних цілях. Фірми не можуть переказувати особам більше 50 тис. грн, окрім як на благодійність.
Компанії іноді дають гроші своїм працівникам на лікування або відправляють їх безпосередньо в лікарню. При цьому вони можуть попросити показати документи, що підтверджують, що лікування дійсно було проведено.
Як раніше повідомляв портал Знай.ua, в Україні пенсії рахуватимуть за однією формулою: у кого виплати будуть більше 10 тисяч
Також, Знай.ua писав про податки зростуть вже скоро? Чому українців змусять платити більше