У 2024 році українці можуть отримати грошову допомогу від уряду, щоб навчитися на нову професію. Це означає, що вони можуть отримати спеціальні ваучери на суму 30 тисяч гривень, щоб оплатити навчання.
Ця можливість доступна для більш ніж 120 різних професій у таких галузях, як ІТ, будівництво, транспорт, освіта, медицина, сільське господарство та соціальне обслуговування.

Навчання, фото: Координаційний центр з надання правової допомоги

Людина може самостійно вибрати професію та місце навчання в межах України, а також форму навчання (денну, заочну або дистанційну). Ці ваучери можна використовувати для безкоштовного навчання у відповідних навчальних закладах або на роботодавців, відповідно до списку професій і спеціальностей, затвердженого Міністерством економіки.

У 2024 році сума ваучера становить близько 30 тисяч гривень. Якщо вартість навчання виявиться вищою, залишкову суму повинні доплатити або роботодавець, або сама людина.

Студенти. Фото: Youtube

Отримати такі ваучери можуть певні категорії громадян, включаючи людей старше 45 років, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю та тих, хто постраждав через військові події.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 7-13 квітня для всіх знаків Зодіаку: Тільцям не позіхати, Дівам зібратися, Стрільцям ризикнути

Картки перестануть працювати: "Ощадбанк" терміново попередив клієнтів

Більше жодної готівки: українців чекають важливі зміни

Вагітність від 15-річного коштувала міністерці Ісландії у справах дітей посади: правда спливла через 30 років

Показати ще

Для цього потрібно вибрати професію, подати заявку на сайті Держслужби зайнятості або особисто у будь-який центр зайнятості разом з необхідними документами. Після отримання ваучера, упродовж 90 днів потрібно укласти договір про навчання з освітнім закладом.

Нагадаємо, виші перестали "заносити": як студенту в Україні отримати довідку для ТЦК

Раніше ми писали про те, що відпочити не вдасться: в українських студентів хочуть відібрати літні канікули

Вам буде цікаво дізнатися навчальний рік для школярів хочуть змінити: МОН пропонує радикальні заходи