Кабінет Міністрів України прийняв рішення про впровадження змін до Порядку виплати та доставки пенсій, що покликані спростити процес отримання пенсійних виплат. Відтепер нові правила стосуватимуться всіх, хто отримує пенсію через Укрпошту.

Раніше пенсії виплачувалися за допомогою паперових документів. Тепер все буде відбуватися за електронними списками. Тобто, пенсії доставлятимуть та виплачуватимуть без використання паперових документів, якщо є технічна можливість. Це повинно спростити та пришвидшити процес отримання грошей.

Пенсіонери, фото: Нафтогаз

Перехід на електронні документи допоможе зменшити черги та ризик втрати важливих паперів. Все відбуватиметься швидше та зручніше. Також держава зможе краще контролювати процес виплати пенсій. Очікується, що ці зміни сприятимуть більшій прозорості та надійності системи виплат, а також зменшать адміністративне навантаження на державні органи.

За інформацією Пенсійного фонду, в Україні проживає близько 10 мільйонів пенсіонерів. З них більшість отримують свої гроші через банки. Але близько 2 мільйонів людей отримують пенсії через Укрпошту. Саме для них ці зміни будуть особливо важливими.

Популярні новини зараз

Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше

Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника

Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках

В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти

Показати ще

Нові правила виплати пенсій – це крок вперед у спрощенні державних послуг. Це допоможе зменшити бюрократію та зробить отримання пенсій зручнішим для всіх українців. Тепер залишається сподіватися, що все запрацює без збоїв і пенсіонери зможуть швидко отримувати свої гроші.

Нагадаємо, Нова грошова допомога: хто з українців може розраховувати на виплати

Раніше ми розповідали, що Пенсіонерам доплатять по 940 гривень, але є умови: хто отримає непогану надбавку

Також, Дратують черги, грубіянять співробітники або дали мало субсидій? Українцям дозволили контролювати ПФУ