Українцям доведеться віддавати більше грошей за послуги із вивезення побутових відходів. Торкнуться тарифні зміни мешканців міста Стрий у Львівській області. Про зміни у платіжках розповів начальник управління житлово-комунального господарства Ігор Пастущин.

Жителям багатоквартирних будинків та приватного сектору готуються затвердити нові тарифи на вивезення побутових відходів. Якщо вартість послуг, що діє, коливається в межах 40-42 гривень, то плановий тариф буде приблизно на 5-7 гривень вище.

Вивіз сміття. Фото: скрін youtube

Зазначається, що востаннє вартість послуг з вивезення сміття переглядалася ще у 2021 році й за цей проміжок часу змінилися багато складових, зокрема ціни на паливо та розмір зарплат.

"Попередній тариф, який діяв на збирання та перевезення (відходів), він був встановлений у 2021 році. Від 2021 року суттєво змінилися ціни на паливо, зарплата і на це не реагувати ми не можемо", - заявив Ігор Пастущин.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках

Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя

Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше

Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів

Показати ще

Вивіз сміття. Фото: скрін youtube

Так, новий тариф на вивіз сміття для мешканців багатоквартирних будинків планують встановити на рівні 49,40 гривні, а для приватних будинків – 45,50 гривні. Споживачам пояснили, що новий тариф включать також послуг на переробку сміття.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, від червневих платіжок підкосяться ноги: комунальники виставлять збільшені рахунки за вивіз сміття.

Також наш портал інформував, одразу дві проблеми на вашу голову: за що газовики можуть перекрити вентиль та вліпити безбожний штраф.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати.