Під Дніпром у місті Жовті Води, хтось викинув тонни овочів, які благополучно згнили і перетворили територію на звалище. Місцеві жителі обурені побаченому "видовищу".

Про це стало відомо з повідомлення в групі "ЖВ — на пульсі" в соцмережі Фейсбук.

За словами автора поста, ось такий величезний смітник на кілька десятків метрів можна споглядати в межах міста Жовті Води. Гниль скинуто на три купи і насипом, і прямо в мішках або сітках. Разом з овочами на звалище викинули насипом, в мішках і сітками старий одяг, меблі, купу будівельного сміття і гори пластику.

"Промзона, яка розташована між міськгазом і черметом перетворилася на звалище. З урахуванням кількості овочів, їх викидають явно підприємці, які цими овочами займаються. Турбує питання: хто ж розвів такий свинарник (в прямому сенсі даного слова)?І чому ж не можна утилізувати в належному місці? Чи не можна було овочі віддати бідним? Чи шкода? Чи проект не встигли зробити? "— йдеться в повідомленні.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше На Прикарпатті на звалищі виявили десятки ікон: "Діва Марія в пляшках-і Бога не бояться!"

Як повідомляє портал «Знай.иа» У Дніпрі бездомна окупувала дитячий майданчик, батьки в жаху: спить у смітті і ходить Гола

Популярні новини зараз

Базовий мінімум – майже 5200 грн: хто отримає такі пенсії

Старша школа без звичних класів: як працюватиме "правило 8 учнів" з осені

Грошей у гаманці трішки побільшає: пенсіонерам виплатять по 1300 грн

Святкові виплати отримають не всі: хто залишиться без грошей до Дня Незалежності

Показати ще

Також «Знай.иа " писав, що Під Дніпром палають тонни сміття-сморід нестерпний, готуйте протигази