У Пенсійному фонді України часто відповідають на запитання українців, зокрема, і щодо багатьох нюансів оформлення субсидії.
Відповідь на одне з таких питань було опубліковано у новій посаді на офіційній фейсбук-сторінці Пенсійного фонду України.
"Що робити, якщо надіслана поштою заява на призначення субсидії чи декларація не була підписана? Чи будуть розглянуті такі документи?", - йдеться у повідомленні.
Як пояснили у ПФУ, документи будуть розглянуті, проте житлову субсидію буде призначено після підписання заявником надісланих документів.
Мобілізація пенсіонерів: чоловіків після 60 братимуть в армію
230 вольт замість 220: як нові стандарти напруги вплинуть на рахунки за електрику
Гороскоп на травень-2025 для всіх знаків Зодіаку: загострення Дів, важливий крок Стрільців та ризики Тельців
Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ
"Відсутність підпису на зазначених документах вважається помилкою. Для виправлення помилки надається 30 календарних днів з дня подання заяви. Про це заявника повідомляють у будь-який спосіб: в особистій бесіді, поштовим зв'язком, смс-повідомленням, листом на електронну поштою, повідомленням через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України або через Портал Дія.", - йдеться у повідомленні.
Фахівці пояснюють, що для призначення субсидії людина має у вказаний термін підписати подані документи або надіслати нові – за підписом. У ПФУ також зазначають, що 30-денний термін з моменту подання першої заяви для виправлення помилки може бути продовжено на час хвороби заявника.
"При цьому факт хвороби має підтверджуватись документально (Положення про порядок призначення житлових субсидій, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що немає субсидії – не засмучуйтесь: є спосіб віддавати за комуналку менше.
Раніше ми повідомляли, що можуть бути проблеми із субсидією: комунальники нагадали споживачам про важливу процедуру.