З червня деяким українцям приходитиме на одну платіжку більше. Додасться плата за абонентське обслуговування для всіх категорій споживачів.

Про нововведення попередили мешканців міста Свалява, що у Закарпатській області. Скільки доведеться доплачувати, розповіли на facebook-сторінці місцевого водоканалу.

Водопостачання. Фото: скрін youtube

З 1 червня юридичним особам, а також побутовим споживачам доведеться платити додатково за абонентське обслуговування. Ця плата нараховується окремо на водопостачання та водовідведення.

Населення попередили, що платити доведеться навіть, якщо домогосподарство не користується водою.

Популярні новини зараз

Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби

Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів

Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни

Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника

Показати ще

"Абонентська плата сплачується незалежно від користування послугою. Навіть якщо абонент місяць не користувався водою, то рахунок за неї прийде з нульовими показниками, а абонплату прийдеться сплатити", - заявили у водоканалі.

Платежки за воду. Фото: скрін youtube

Скільки доведеться доплачувати:

  • абонплата за воду – 16,82 гривні з ПДВ;
  • абонплата за каналізацію – 15 гривень з ПДВ.

Зазначається, що витрати, закладені в абонентську плату, не включаються до структури тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення. Зокрема, на плечі споживачів ляже плата за: друк та доставку квитанцій, послуги зв'язку та поштові послуги, абонентський супровід та виконання інших функцій, пов'язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, заплатити доведеться більше: "Київводоканал" попередив частину споживачів.

Також наш портал інформував, після трирічної "паузи" в Україні хочуть переглянути тарифи на воду: як зміняться платіжки.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, ризикуєте залишитися без світла і води, натомість із судовим порядком: які покарання готують боржникам за комуналку.